AEROBIC
FITNESS
SPINNING

S nami je život
zdravší a lepší...

Fitness centrum ABfit,
Dostojevského
OD Výkrik - Poprad

Mobil: 0904 035 700
Email: abfit@abfit.sk

Fitness

Naše fitnesscentrum je vybavené špičkovými posilňovacími strojmi americkej značky LIFE FITNESS. Celé telo je možné precvičiť na 22 posilňovacích zariadeniach.
 
Občerstviť sa môžete pri našom fitness bare, kde ponúkame fitness nápoje a výživové doplnky. Ponúkame Vám ďalej služby osobného trenéra, ako aj tvorbu individuálneho cvičebného plánu.

Spinning

Spinning® je energeticky vysoko účinné skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré kombinuje tréning podľa srdcovej frekvencie s rôznymi štýlmi jazdy. Tréning vedie školený inštruktor a je sprevádzané motivujúcou hudbou. Naše centrum je vybavené špičkovými bicyklami NTX, najmodernejšou hudobnou aparatúrou s farebnou hudbou.
 
Celopriestorová vzduchotechnika zabezpečuje optimálne podmienky pri vysokej záťaži organizmu.

Aerobik

K dispozícii je rôzne aerobikové náradie: stepy, overbally, fitlopty, jednoručné činky, posilňovacie tyče, gumičky. Okrem dynamického aerobicu ponúka fitnesscentrum aj funkčné silové cvičenie a cvičenie s vlastnou váhou.

Kardiozóna

K dispozícii sú steppery, bežecké pásy, eliptické trenažéry, veslovacie trenažéry a stacionárne bicykle od firmy LifeFitness . Fitnesscentrum ABfit pre Vás zakúpilo dve špičkové kardio zariadenia, známe pod menom WAVE.
O čo ide? Firma Technogym vyvinula kardio stroj, ktorý simuluje 3D pohyb korčuľovania. Vynikajúco tvaruje spodné partie tela. Kĺzavý pohyb do strán nezaťažuje kĺby v smere dole, doboku, dozadu.

Hathajoga

používaná v Indii po celé stáročia, znamená pre fyzickú činnosť to, čo pre mnohé jazyky latinčina. Je dosť namáhavá a preto prináša rýchle a značné fyzické výsledky. Hoci je vytvorená tak, aby vyhovovala západnej mentalite, princípy jogy neporušuje. Je nenásilná, ale fyzicky agresívna, takže v sebe spája to najlepšie z oboch svetov. V sanskrite znamená slovo ha - slnko a tha - mesiac a joga znamená spojiť dohromady, v dokonalej harmónii. Pokiaľ je vašim cieľom celková krása a zdatnosť, prečo nepristúpiť k jej prameňu?

Powerjoga

Powerjoga je cvičenie pre každého. Vhodná kombinácia asán /polôh/ cvičených v dynamickom tempe za sebou má na naše telo priaznivé účinky. Cvičenie zvyšuje silu a flexibilitu celého tela, zlepšuje koncentráciu a uvoľňuje myseľ.

Powerjoga je systém, ktorý je vyvinutý z klasickej jogy. Je to výber a súhrn pozícií využívajúci strečingové a rehabilitačné metódy. Ako štýl cvičenia je oslobodená od klasickej filozofie jogy a venuje sa prioritne fyzickému aspektu. Ale predsa, vďaka nerozlučiteľnosti tela a mysle, pôsobí aj na vnútorný rozvoj osobnosti. 

Toto cvičenie odstraňuje svalové dysbalancie, nesprávne pohybové vzorce - držanie tela a zároveň pomáha odbúrať stres a zlepšuje koncentráciu. Výsledkom je radosť z pohybu, zlepšenie výkonnosti a pružnosti, pohyb bez obmedzení a zranení. Tento systém jogy je prístupný všetkým. Inštruktor sa snaží upraviť ásany /pozície/ tak aby boli zvládnuteľné pre všetkých.

Cvičenie prebieha v skupinkách do 12 ľudí. K cvičeniu nie sú potrebné žiadne pomôcky. Cvičí sa na jógamatke - od 1.11. budú k dispozícii.

Tesne pred cvičením nie je vhodné jesť a piť. Počas dňa však nezabúdajme na pravidelný pitný režim /v priebehu cvičenia neodporúčam piť, je to vhodné až po cvičení/.

 

 

 

 


webdizajn: Delphi SK, s.r.o., redakčný systém delphiCMS © ABfit, všetky práva vyhradené