AEROBIC
FITNESS
SPINNING

S nami je život
zdravší a lepší...

Fitness centrum ABfit,
Dostojevského
OD Výkrik - Poprad

Mobil: 0904 035 700
Email: abfit@abfit.sk

Vitajte na stránkach fitnesscentra ABfit!

Fitnesscentrum ABfit patrí k najmladším fitnesscentrám v meste Poprad. Naše sídlo je v OC Výkrik na sídlisku Juh. Fitnesscentrum je vybavené špičkovými posilňovacími strojmi vyrobenými na zákazku podľa dlhoročných skúseností ich majiteľa, dlhoročného aktívneho kulturistu a majstra Československa v kulturistike p. Ondreja Žembu. Celé telo si môžete precvičiť na 22 posilňovacích strojoch.
 
Naša recepcia Vám ponúka širokú paletu nápojov pre fitness a stravovacích doplnkov.
Váš pobyt vo fitnesscentre spríjemňujú šatne s uzamykateľnými skrinkami, po cvičení je možné sa osprchovať, osušiť si vlasy našimi sušičmi. K štandardnému vybaveniu patria sociálne zariadenia, o ktorých čistotu úzkostlivo dbáme. K dispozícii je bezplatné parkovanie.
Príďte si zacvičiť aj so svojimi deťmi! Zriadili sme detský kútik, no Vaše deti môže byť s Vami i v aerobikovej sále.
 
V kardiozóne ponúkame unikátne zariadenia simulujúce korčuľovanie WAVE od firmy Technogym, stepery, bežecké pásy a stacionárne bicykle.
Fitnesscentrum ABfit ponúka svetovo uznávaný program Spinning®, ktorý sa jazdí na najkvalitnejších bicykloch radu NXT® . Vysokoefektívne skupinové cvičenie vedú špeciálne vyškolení inštruktori. Lekcie sú vedené v klimatizovanej miestnosti s farebnou hudbou a špičkovou aparatúrou.
webdizajn: Delphi SK, s.r.o., redakčný systém delphiCMS © ABfit, všetky práva vyhradené